KONST / Litografier / Färglitografi 5108273
*
nr 510 8273
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), 31/100, 38x74
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2008
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 11:14:26
1
5.500 kr
25/2 15:30:37
2
5.100 kr
25/2 15:31:30
2
5.500 kr
25/2 15:32:15
2
5.600 kr
25/2 15:39:00
1
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16
*
Färglitografi
nr 510 8273
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), 31/100, 38x74
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 6.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 11:14:26 | 1 | 5.500 kr |
25/2 15:30:37 | 2 | 5.100 kr |
25/2 15:31:30 | 2 | 5.500 kr |
25/2 15:32:15 | 2 | 5.600 kr |
25/2 15:39:00 | 1 | ledande budet* |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16